Что нужно делать в период лунного затмения в 2017 году

Сьогодні 7 серпня на нас чекає друге в цьому році Місячне затемнення. Як вести себе в цей період та як на нас вплине Місячне затемнення? Читайте поради Хаяла Алекперова про те, що робити в період Місячного затемнення 2017.

“Мінімізувати негативний прояв на людину під час Місячного затемнення прекрасно допомагає вода. А тому контрастний душ, розслаблююча ванна або будь-які інші водні процедури – це те, що допоможе відчувати себе в тонусі, мислити тверезо і чітко”, – радить екстрасенс.
Також, в цей період саме час зайнятися своїм духовним саморозвитком – сісти за улюблену книгу, зайнятися йогою, приділити час медитації або просто посидіти перед запаленою свічкою наодинці зі своїми думками.

“Можна провести відмінний ритуал і позбутися від негативу, який накопичився. Написати на чистому аркуші свої негативні думки, страхи, переживання, невисловлені претензії до оточуючих і до самого себе і спалити їх від полум’я свічки. Енергетика місячного затемнення дає сили завершити якийсь життєвий етап , повністю відмовитися від того, що вже віджило, втратило колишню цінність. Якщо ви хочете попрощатися з романтичними чи дружніми стосунками – заплануйте розставання саме в цей період, тоді розірваний зв’язок навряд чи буде відновлений», – каже астролог.
Також в період затемнення варто переглянути свій режим дня та раціон.

“По можливості відмовтеся від алкоголю та жирної їжі. Слідкуйте, аби всі продукти, які ви вживаєте не були простроченими, а фрукти і овочі були свіжими. Намагайтеся користуватися природною аптекою. Вам допоможуть настої плодів і трав, мінеральна вода і масажі з використанням масел та каменів вашого знаку Зодіаку. Що стосується сфери особистих відносин – не зайвим буде в період Місячного затемнення приділяти більше часу близьким, частіше говорити компліменти, теплі слова, радувати подарунками та приємними сюрпризами “, – радить Хаял Алекперов.


http://ekstrasens.stb.ua/ua/2017/08/07/chto-nuzhno-delat-v-period-lunnogo-zatmeniya-v-2017-godu/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=bitva_ekstrasensov