Гороскоп на неделю с 20 по 26 марта 2017 года от Хаяла Алекперова

На цьому тижні Місяць буде перебувати в сузір’ї Стрільця. Нас можуть захлеснути емоції, які буде важко контролювати, що може привести до сварок і навіть розривів між коханими людьми. Щоб цього не сталося, екстрасенс Хаял Алекперов розповість, що в поведінці кожного знака зодіаку може нашкодити відносинам з коханою людиною і як цьому можна запобігти. Крім того, Хаял поділиться астропрогнозом на весь тиждень.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Овен

Овни – впертість. Представники цього знака знають про своїй упертості, але намагаються це приховати. Через це вони з усім погоджуються, поступаються, приховуючи при цьому роздратування. Але потім доходять до точки кипіння і просто роблять по-своєму, залишивши близької людини в повній розгубленості і подиві.

Вихід: переговори. Овни, не поспішайте відразу з усім погоджуватися, аби згладити конфлікт. Навчіться пояснювати свою точку зору і не бійтеся почути аргументи близької людини, а вже потім приймайте рішення. Влаштуйте сімейну вечерю, де ви зможете все спокійно обговорити у спокійній обстановці.

Астропрогноз для Овна

Початок тижня ознаменується подіями, які не входять у ваші плани. А тому властиве вам вміння швидко орієнтуватися в ситуації доведеться якраз до речі. Як би там не було –довіртеся власній інтуїції. Вона вас не підведе.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Телець

Телець – удавані спокій і незворушність – саме така поведінка може зруйнувати відносини з вашою близькою людиною. Близька людина не завжди здатна зрозуміти, чи потрібна вам допомога і підтримка, чи комфортно ви себе відчуваєте в стосунках або мрієте про якісь зміни. Людина, яка поруч з вами, починає відчувати себе непотрібною і віддаляється.

Вихід: покажіть свою слабкість і поділіться переживаннями з близькою людиною. Ви – сильна особистість і можете самі впоратися з усіма труднощами, але знаючи, що поруч людина, яка зрозуміє і розділить з вами труднощі, ви впораєтеся з усіма своїми справами набагато швидше і краще. Напишіть близькій людині лист, смс і розкажіть, що сталося з вами за останні кілька годин, попросіть поради або підтримки.

Астропрогноз для Тельців

Будьте особливо уважні до дрібниць. Випустивши з уваги невеликий промах на роботі або, наприклад, проігнорувавши легке нездужання, можете спровокувати набагато серйозніші проблеми і наслідки.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Близнюки

Близнюки – непередбачуваність. Близнюки чудово знають про свою мінливість і страждають від того, що близька людина не розуміє причин їх непередбачуваних вчинків. Це і відштовхує вас з партнером один від одного.

Вихід: дотримуватися традиції. Створіть з близькою людиною загальні традиції і дотримуйтеся їх незважаючи ні на що – це дасть вашому партнерові відчуття стабільності у відносинах з вами. Наприклад, заведіть звичку щоп’ятниці або будь-який інший день ходити разом з коханою людиною в спортзал або на прогулянку.

Астропрогноз для Близнюків

На цьому тижні ви опинитеся в центрі уваги. Порада зірок – не звертайте уваги на плітки. Швидше за все, причина їх – банальна заздрість і бажання недоброзичливців вам насолити. У справах фінансових очікується прибуток. Чудова нагода зрозуміти собі настрій приємними покупками.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Рак

Рак – залиште жертвувати собою у відносинах. Представники цього знака дуже миролюбні і постійно хочуть, щоб все завжди було добре. Тому уникають сварок будь-якими способами. Рак старається, не отримує за це нагороди і ображається, потім старається ще більше, поки не виб’ється з сил. Коли кількість неоцінених жертв сягає критичної точки, відносини псуються стрімко, остаточно і безповоротно.

Вихід: не драматизуйте! Дрібні розбіжності і суперечки – це не кінець ваших відносин, а просто новий виток, який може зробити їх тільки міцнішими. Краще приділіть трохи часу собі – ви це заслужили. Сходіть на шопінг або зустріньтеся з подругою. І завжди пам’ятайте, що ви повинні не тільки віддавати почуття близькій людині, але і в першу чергу любити СЕБЕ.

Астропрогноз для Раків

Тиждень виявиться непростим через скопище втоми і дратівливості. Щоб уникнути сварок і конфліктів з близькими, присвятіть більше часу собі коханим. Невелика подорож, вечір за улюбленою книгою або похід в спа – вибір за вами. Головне, щоб ви змогли відволіктися від турбот.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Лев

Лев – лідер, який схильний пригнічувати тих, хто поруч з ним, прагнучи посісти перше місце. Через це ваші близькі можуть відчувати себе незначними і неважливими для вас, що псує відносини.

Вихід: Навчіться відступати. Левам потрібно дозволяти партнерові проявити себе. Визнайте заслуги того, кого любите (бажано робити це голосно і на людях), йдіть в тінь, демонструйте свою повагу. На цьому тижні запропонуйте близькій людині самій вибрати місце для романтичного побачення і похваліть її за це

Астропрогноз для Львів

Якщо ви давно замислювалися про зміни у своєму житті – саме час діяти. Ваші починання мають всі шанси стати успішними. А ось зі здоров’ям будьте обережнішими. Більше відпочивайте і уникайте стресів – можливі проблеми з серцево-судинною системою.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Діва

Діва – ваші відносини може вбити перфекціонізм. Діви постійно намагаються вибудувати відносини в парі з ідеальною схемою, не даючи партнеру шансу на слабкість або якісь недоліки. Спочатку ваша близька людина буде намагатися відповідати вашим вимогам, але потім втомиться, почне злитися і просто віддалиться.

Вихід: закривати очі на недосконалість. Покажіть близькій людині, що ви любите її такою, яким вона є, і помічені недосконалості не впливають на ваші почуття. Сходіть разом в караоке або на вечірку до друзів, на якій дозвольте один одному розслабитися і просто повеселитися.

Астропрогноз для Дів

Працьовитим представникам цього знаку зірки нададуть можливість трохи відпочити. Чудовий час, щоб зайнятися своїм хобі або приділити час саморозвитку, записавшись, наприклад, на курси водіння, або відвідавши цікавий семінар.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Терези

Терези – стабільність без розвитку. Здавалося б, що може бути поганого в спокійних стабільних відносинах з близькою людиною. Але представники знака Терезів так бояться всього нового, що просто не дають відносинам розвиватися. Всі пориви партнера щось привнести у відносини натикаються на стіну нерозуміння, тому вашим близьким людям може стати нудно і нецікаво з вами.

Вихід: проявіть ініціативу. Не бійтеся змін і пам’ятайте, що відносини це не законсервована банку з компотом. У них неминуче буде з’являтися щось нове, і краще, щоб ви були до цього готові і розуміли, що відбувається. Влаштуйте будинку тематичну вечірку і запропонуйте партнерові з’явитися перед гостями в зовсім несподіваних образах.

Астропрогноз для Терезів

Вже з початку тижня натхнення стане вашим частим гостем. Та не поспішайте розповідати про свої творчі ідеї стороннім. Є велика ймовірність, що весь запал і завзяття співрозмовник заглушить непотрібними порадами і песимістичними коментарями. Вірте в себе – і у вас все вийде!

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Скорпіон

Скорпіон псує відносини своїми спробами все поліпшити. Представники цього знака зовсім заперечують простоту і ясність. Їм потрібно все поліпшити: відносини повинні бути ще більш міцними, а емоції ще більш яскравими. Тому, вони постійно шукають проблеми навіть там, де їх немає. А ваш партнер замість радості та позитиву у відносинах, страждає від постійної напруги.

Вихід: займіться улюбленим хобі. Замість того, щоб постійно «розбирати» і аналізувати свої відносини з близькою людиною, переведіть свої емоції на улюблене заняття. Поділіться з близькою людиною своїми мріями, попросіть у нього допомоги в реалізації свого проекту

Астропрогноз для Скорпіонів

Будьте обережнішими у висловлюваннях, особливо якщо справа стосується суперечок з колегами і керівництвом. Надмірна наполегливість і самовпевненість можуть зіграти проти вас. Зате в справах любовних тиждень обіцяє багато позитивних емоцій, як для сімейних Скорпіонів, так і для одиноких представників знака.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Стрілець

Стрілець – невгамовність, енергійність, з якої представники цього знака йдуть по життю, не завжди під силу партнерам, які поруч. Найчастіше проблеми починаються разом зі спільним життям: Стрілець хоче, щоб воно було веселим, насиченим і гучним, і якщо у партнера інша точка зору, йому не так й просто буде відстояти її без конфліктів!

Вихід: спільний відпочинок. Стрільці повинні визнати, що ви не одні у відносинах, і близька людина не завжди буде мчати за вами, колись йому це набридне – і він віддалиться. Тому, щоб цього не сталося, намагайтеся влаштовувати спільний спокійний відпочинок – погуляйте на природі, сходіть в музей або на виставку

Астропрогноз для Стрільців

Тиждень не обіцяє миттєвої віддачі від витрачених сил і ресурсів. Досить імовірно, що доведеться попрацювати на перспективу. Зате приємно порадують вихідні – зірки обіцяють теплі зустрічі з давніми друзями.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Козеріг

Козеріг – намагаються все контролювати. У відносинах з Козерогом має бути все гранично чітко і передбачувано. При цьому представники цього знака часто не розуміють, що прораховані передбачувані відносини часто набридають партнерові, і він або намагається їх «розворушити», що призводить Козерогів у стан стресу, або просто віддаляється.

Вихід: рішення 50/50. Постарайтеся розділити обов’язки і відповідальність зі своєю близькою людиною. Дозвольте їй приймати тактичні рішення, а самі зосередьтеся на стратегії. Запропонуйте партнерові сходити в кіно. Ви вибираєте день і час, а ваш близька людина – фільм, який ви будете дивитися

Астропрогноз для Козерогів

Козероги можуть відчути втому і навіть апатію через накопичену маси справ. Рада зірок – правильно розставте пріоритети і частіше говорите «ні» людям, які намагаються вирішити свої проблеми вашими руками. Тоді зумієте розібратися з усім без особливих зусиль.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Водолій

Водолій – незалежність Водоліїв часто виглядає як егоїзм і небажання рахуватися з іншими. Представники цього знака зазвичай не пояснюють причину тих чи інших вчинків, і близькій людині здається, що її просто ігнорують. Тому у відносинах часто назрівають сварки, або близька людина просто віддаляється

Вихід: діліться обіймами. Водолії повинні визнати, що в парі не може бути позиції «я сам по собі». Ви повинні дорожити стосунками і постійно показувати це не тільки партнера, а й оточуючим. Сходіть разом з близькою людиною (як пара) на зустріч зі своїми товаришами по службі або друзями.

Астропрогноз для Водолія

Ви будете сповнені ентузіазму і сил. Відкиньте невпевненість в собі – зараз вам по плечу будь-які завдання. В кінці тижня зірки радять змінити обстановку. Захоплююча подорож подалі від дому – прекрасний спосіб не тільки розвіятися, але і корисні нові знайомства.

Гороскоп з 20 до 26 березня 2017 – Риби

Риби – зніміть рожеві окуляри. Представники цього знака псують відносини з близькою людиною тим, що відмовляються бачити їх у реальному світлі. Риби часто проектують на партнера власні переживання, а вчинкам знаходять пояснення, далеке від реальності. Коли все ж прийде час побачити те, що є, розчарування не уникнути!

Вихід: навчіться говорити слово «МИ». У відносинах не покладайтеся лише на себе і не «варитеся» тільки у власних переживаннях. Простягніть руку близькій людині і покажіть їй, якими ви бачите ваші відносини. Проведіть спільний вечір разом з партнером: приготуйте в чотири руки вечерю, подивіться і обговоріть цікавий фільм.

Астропрогноз для Риб

Зірки радять приділяти більше часу побутових питань. Наприклад, зайнятися облаштуванням будинку або затіяти генеральне прибирання. Це не тільки допоможе правильно організувати домашній простір, але і помітно поліпшить сімейний мікроклімат.

http://dobre.stb.ua/ua/2017/03/20/goroskop-na-nedelyu-s-20-po-26-marta-2017-ot-hayala-alekperova/?utm_source=vk.com&utm_medium=social&utm_campaign=ekstrasensi_stb