Как «небесный гугл» помог участнице справиться с испытанием?

Сьогодні глядачі телеканалу СТБ побачили довгоочікувану прем’єру 17 сезону програми «Битва екстрасенсів». Наймістичніший проект країни з першого випуску почав дивувати резонансними історіями та шокуючими таємницями. Чим здивували екстрасенси? Який метод роботи вразив суддів? Читайте в матеріалі.

Цього сезону на кастингу зібралися представники найрізноманітніших шкіл та напрямків. Медіуми, міські шамани, демонологи, представники індійської культури та багато інших приїхали в столицю, щоб зійтися в 17 «Битві екстрасенсів».

Здібності учасників перевіряли звичайні люди з вулиці, яких, щоб уникнути витоку інформації, шукали безпосередньо в день кастингу. Кожен з них повинен був залишити в скрині будь-який предмет, який мав при собі. Завдання екстрасенсів – визначити що це.

По-справжньому шокувала всіх емпат Анна Єфремова. Дівчині вдалося з’ясувати, що в скрині знаходиться передсмертна записка чоловіка, який вчинив суїцид. Але чому він це зробив, Анна відповісти не змогла.

Жінці, що поклала лист в ящик, вирішила допомогти досвідчена ясновидиця, Олена Курилова. Яку таємницю розкрила екстрасенс?

У наступному завданні учасники мали відчути, що знаходиться за ширмою та описати це. За 10 років випробування пройшло більше 2000 екстрасенсів. Однак ніколи ще це завдання не було настільки складним, адже навіть знімальна група не знала, що саме станеться за ширмою.

«Я бачу жінку. Вона сповнена очікувань, але там нікого немає. Це так боляче», – розповів демонолог з Білорусі, Антон Гречишников.

Випробування «Живе/неживе» учасники, як і в минулому сезоні, вирушили проходити на столичний ринок. Спеціально для завдання на прилавок поставили чотири ящики, але лише в одному з них знаходилось джерело живої енергії. Його і повинні були знайти екстрасенси. По ходу випробування учасники розповіли шокуючі факти з життя перехожих та, звичайно ж, здивували всіх незвичайними методами роботи.

Індійський маг Адінатха Джайадхар використовував для визначення живої енергії кинджал під назвою «Катар». За словами мага, зброя відчуває життя та хоче її забрати. І дійсно, він легко впорався із завданням.

Проблем не виникло і у духовного практика з Києва, Дарини Фрейн, яка без проблем знайшла потрібний ящик. Слід зазначити, що ще на кастингу дівчина здивувала всіх своїми новаторськими методами роботи. Вона розповіла, що черпає інформацію з «небесного гугла», бачить над головами людей рядки з інформацією та зовсім не потребує будь-якої атрибутики.

Саме «небесний гугл» допоміг дівчині на кастингу дізнатися, що за предмет один з перехожих помістив в скриню.

«Я бачу річ, всередині якої знаходиться ще одна річ. Предмет тотально позитивний. Дуже душевна штука», – розповіла Дарина.

І дійсно, в скрині знаходився загорнутий в хустку предмет. Після слів екстрасенса хлопець, якому цей предмет належав, разом зі своєю дівчиною вийшов на знімальний майданчик. Що ж сталося далі?

Ну і, звичайно ж, крісло Містера Ікс, яке цього року зайняв феномен українського шоу-бізнесу, Олег Винник. Незважаючи на неймовірну популярність, особисте життя артиста – таємниця за сімома печатками. Але для екстрасенсів немає нічого неможливого.

Першою до кімнати повинна була увійти чорна відьма зі Львова, Валерія Спрут. Однак запах ладану, який вона відчула, не дав їй приступити до випробування та змусив провести якийсь ритуал.

Той самий запах відчула і відьма-відлюдниця Ольга Янковська. Але їй це не завадило.

«Я бачу поле пшениці. Колоситься щось… це його волосся. Жінки люблять його торкатися. Гарний, м’які губи», – прокоментувала Ольга.

Далі дівчина попросила Містера Ікс покласти руку на серце, щоб заглянути в його душу.

«Я відчуваю душу вбивці. Мені дуже близька ця біль. Серце розірвано. Йому боляче», – продовжила відьма.


http://bitva.stb.ua/ua/2017/10/01/kak-nebesnyj-gugl-pomog-uchastnitse-spravitsya-s-ispytaniem/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=bitva_ekstrasensov