Как поздравить любимых женщин с 8 марта, чтобы они были счастливы?

Чоловіки часто нарікають на те, що їм складно зрозуміти представниць прекрасної статі, здогадатися, чого вони хочуть. Але насправді все не так важко, як здається впевнений двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Ясновидець і астролог Хаял Алекперов розповів, як привітати жінок з 8 березня, щоб вони були щасливі!

«Наші жінки хочуть не так вже й багато. Вони хочуть бути коханими. І найкращий спосіб висловити свою любов – проявити турботу. Пам’ятати про їх проханнях і про дані вами обіцянки. Бути вдячними, говорити компліменти, вміти слухати й чути. І робити це бажано завжди, а не тільки у свята», – каже ясновидець.

А 8 березня – чудовий привід ще раз сказати «спасибі», порадувати й приємно здивувати коханих жінок.

«Проявіть цього дня уважність – купіть улюблені ласощі своєї мами, сестри або коханої. Виберіть букет з квітів, які їм подобаються, купите дрібниця, про яку ваша близька жінка давно мріяла. Зводіть на виставку, про яку вона згадала кілька тижнів тому, поки ви вечеряли й думали про щось своє. А що стосується подарунків, тут головне – не вартість. Важливо, щоб він був обраний або зроблений вами власноруч від чистого серця, щоб ви вклали в нього частинку своєї душі. Такий презент завжди буде гідно оцінений».

З наступаючим, дорогі жінки!

http://ekstrasens.stb.ua/ua/2017/03/04/kak-pozdravit-lyubimyh-zhenshhin-8-marta-chtoby-oni-byli-schastlivy/?utm_source=vk.com&utm_medium=social&utm_campaign=ekstrasensi_stb