Керуємо долею

Хаял Алекперов, екстрасенс, дворазовий переможець «Битви
екстрасенсів» в Україні та експерт проекту «Слідство ведуть
екстрасенси» на телеканалі СТБ. Як задобрити фортуну та зробити її своєю спільницею? Один із найсильніших екстрасенсів України Хаял Алекперов розкриває магічні секрети досягнення успіху

Кожен із нас прагне досягти успіху — отримати бажану посаду, покращити свій фінансовий стан, стати успішним у власній справі, чи просто мати міцну родину і  кохану людину поруч. Та досить часто, попри всі наші старання, омріяна мета так і залишається далекою вершиною, дістатись якої не дають то раптові перешкоди на шляху, то невдалий збіг обставин, то ще щось. Як досягти успіху? Як обійти перешкоди на шляху до своєї цілі або й зовсім їх уникнути? Про це, а також про основні причини невдач нам розповів один з найсильніших ясновидців України, двічі переможець проекту «Битва екстрасенсів», постійний експерт програми «Слідство ведуть екстрасенси» на телеканалі СТБ Хаял Алекперов. 

— Хаяле, розкажіть, які основні причини невдач у житті людини? І чи буває так, що виною всьому якийсь негативний магічний вплив?

Мені здається, велика проблема більшості людей у тому, що вони неправильно трактують поняття «невдача». Не варто забувати, що кожне наше нове досягнення – це результат досвіду, праці і прикладених зусиль. Просто так нічого в житті не дається. Все потрібно здобути — тим чи іншим шляхом. Для прикладу, взяти хоча б маленьку дитину. Перед тим, як зробити перші впевнені кроки, малюк падає десятки, а то й сотні разів. Отримує садна, плаче, але продовжує робити спроби стати на ноги знову і знову. Чи можна назвати кожне падіння поразкою? Певно, що ні. Усе це – намагання, які дали дитині той чи інший досвід. Саме здобувши його, вона й навчиться в результаті ходити. Так і в дорослих. Аби досягти  успіху в якійсь справі, потрібно чомусь навчитися, допустити з десяток помилок, кілька разів зробити хибний вибір, аби збагнути прості істини. Й, опираючись на них, прийти врешті-решт до мети. Зазвичай ми бачимо тільки кінцевий результат успішної в чомусь людини, але ми не бачимо зусиль, які вона доклала, аби чогось досягти. І нам здається, що їй просто пощастило. Але це не так. Зазвичай до великого успіху треба доволі довго йти.  Таким чином вищі сили дають нам важливі уроки, допомагають не лише здобувати бажане в цьому житті, але й засвоювати важливі правила на духовному рівні.

 Однак, багато людей прагнуть прийти до успіху в два кроки, без перешкод і без будь-яких зусиль. Але так не буває! Найменші складнощі на своєму шляху ці люди вважають «покаранням долі». Проте не слід плутати важливий досвід та уроки, які дають нам вищі сили, щоб ми завдяки ним, досягли успіху, з невдачами. Навпаки, ми повинні бути вдячні за ці уроки. А от якщо людина, аби досягти успіху, докладає титанічних зусиль, використовує кожну можливість, яку посилають їй вищі сили, не боїться труднощів і робить усе, що тільки може, проте ніяк не може зрушити з мертвої точки, справи не йдуть і все — ось у такому випадку варто замислитися. Або мета у вас не та — можливо, досягнувши її, ви зруйнуєте чиїсь долі, або небеса дають вам уроки, а ви їх не сприймаєте, або причина  ваших невдач у чомусь іншому — наприклад, у якомусь негативному енергетичному чи магічному впливі. Заздрісники та недоброзичливці за допомогою магічних обрядів чи послуг чаклунів здатні відвертати від людини удачу, накликати труднощі, хвороби і навіть смерть.  Та й сама по собі звичайна людська зазрість здатна руйнувати долі.

— А як зрозуміти, що життєві негаразди – це наслідок чиїхось «магічних дій»?

— Серед «симптомів», які свідчать про наявність енергетичного чи магічного впливу можуть свідчити різні знаки. Наприклад, у вас у домі постійно падають ікони, або коли ви молитеся за успіх своєї справи, то постійно збиваєтеся з думки, або коли ставите в церкві свічку на удачу, вона постійно гасне, або якщо вам сняться жахіття, в яких ви бачите змій чи гадюк, або й ще щось страшніше, то скоріш за все на вас справді наведено негатив, аби відвернути щастя й удачу. І тут уже варто звернутися до майстра, який зможе зняти цей негатив і виправити ситуацію. Або, як варіант, ви можете молитися самостійно й просити в Бога допомоги, щоб подолати цей негатив і повернути собі удачу. 

— То якщо за допомогою магії можна відвернути від людини успіх, може є якісь способи як задобрити фортуну? 

Добитися успіхів «за велінням чарівної палички» не вийде. І кожен повинен це розуміти. Наша фортуна – в наших руках. Тому основна складова щасливої долі – цілеспрямованість, праця і старанність.Однак, є кілька нехитрих порад, які допоможуть «задобрити» фортуну. Перша з них – намагайтесь робити кожну справу заради самої справи. Тобто, за велінням свого серця. Не задля збагачення, не задля досягнення тієї чи іншої мети, а просто тому, що вам це подобається. Повірте, успіх у такому разі не змусить себе чекати. 

По-друге, намагайтеся не братися за нові починання, доки не доведете до логічного фіналу попередні справи. Адже енергетично це буде розпорошувати силу, і ви не зможете звершити як слід жодну. 

По-третє, намагайтеся слідкувати за місячним календарем. Енергетиці земного супутника підпорядковуються не лише припливи та відпливи.  А й наші земні справи. Тому якщо хочете щось примножити чи збільшити, починайте справу на зростаючий місяць. Якщо ж навпаки, хочете чогось позбутися – на спадаючий. А щодо важливих планів та сміливих мрій – не варто обдумувати їх у період, коли місяць у повні. 

Ну і четверте, але найголовніше правило. Пам’ятайте про те, що щастя любить тишу. А тому про свої починання і плани не варто нікому розповідати. Тим паче людям, у чиїх намірах ви не впевнені. Як би не хотілося поділитися важливою звісткою, поки ви не зробили якогось кроку – не говоріть про нього і тоді вам не зашкодять заздрісники та інші недобрі люди.


Щастя любить тишу. А тому про свої починання і плани не варто нікому розповідати. Тим паче людям, у чиїх намірах ви не впевнені.

— Чи є у вашій практиці історії, коли після вашої допомоги людина ставала успішною, відомою? Чи можете поділитися такими історіями?

Зізнаюся, таких історій у мене немало. А серед  людей, яким допоміг, є чимало знаменитостей родом як із моєї батьківщини, Азербайджану, так і українців. Однак, називати імен та розповідати подробиць я не буду. Ви ж, мабуть, знаєте поняття лікарської етики. Медики не розкривають таємниць своїх пацієнтів. Так само і я. А тому, коли хтось приходить до мене  за допомогою, може бути впевнений, що розмова назавжди залишиться між нами. 

— Що б ви порадили людям, які раз за разом стикаються з перешкодами на своєму шляху до мрії?

— Я б порадив ніколи і ні за яких обставин не здаватися і не опускати руки. Ми ніколи не знаємо, скільки і як буде випробовувати нас Бог. Та знаємо напевне, що Він завжди дає нагороду тим, хто з гідністю засвоює його уроки. Тож хай як важко не дається крок, або навіть півкроку – зробіть його. Можливо саме цей, останній ривок стане вирішальним на вашому  шляху до успіху.  

Глянцевий журнал «STATUS» вересень 2020