Кто убил 23-летнюю девушку и куда исчезла ее подруга?

Тіло 23-річної одеситки Анни Суханової знайшли у 15 кілометрах від будинку. Дівчина була жорстоко побита і задушена. Її руки й ноги були зв’язані, а рот заклеєний скотчем. За останні роки це – найбільш жорстоке вбивство в Одеській області. Однак за три роки справу досі не розкрито. Що ж скажуть ясновидці – дивіться у неділю, 19 березня, о 19:00 у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ!

Перед тим, як Аню знайшли мертвою, вона встигла зателефонувати цивільному чоловіку і повідомити, що за нею хтось стежить. Дивно і те, що подруга, з якою дівчина зустрічалася того вечора, зникла. Де вона? Чи жива? А може це вона вбила Аню? Відповіді на ці питання цілих три роки шукають правоохоронці.

Рідні вбитої втомилися чекати дій від поліції і звернулися за допомогою до ясновидців. Допомогти їм погодилися найсильніші екстрасенси країни Яна Пасынкова та Хаял Алекперов.

«Карти показують мені, що у смерті Анни винен чоловіки середніх років. Вони кажуть, що це людина з сім’ї!» – розповіла ясновидиця.

Шок! Невже дівчину вбив хтось із рідних? Але, хто і головне –навіщо?

«Мої джини показують картинку – зображення дракона. Джини кажуть, що потрібно знайти людину з драконом, який знає важливу таємницю» – розповів про свої видіння Хаял Алекперов.

Дивіться прем’єрний випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у неділю, 19 березня, о 19:00 на СТБ. Ви побачите, як почуття екстрасенсів приведуть їх до свідка, якого поліція не могла знайти три роки. А також – ясновидці знайдуть будинки та квартиру вбивці! Не пропустити!

http://ekstrasens.stb.ua/ua/2017/03/17/kto-ubil-23-letnyuyu-devushku-i-kuda-ischezla-ee-podruga/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=bitva_ekstrasensov