Могут ли навредить ребенку ношенные вещи?

Часто від друзів або знайомих можна почути: як тільки хтось надів чужу річ, або позичив власну – в житті настала чорна смуга, а неприємності раз у раз змінюються хворобами. Ми вже не раз розповідали про те, чи можна носити чужі речі. Однак як бути з дитячими речами?

Серед молодих матусь побутує традиція віддавати речі, з яких малюк виріс, своїм вагітним подругам, або діткам молодшого віку. Чи не може це нашкодити дитині – розповів двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Хаял Алекперов:

«У цьому немає нічого страшного. До семи років – у всіх діток кристально-чиста енергетика. Тому, якщо ваша дитина доношує речі старших дітей ваших подруг, сусідів, або грає їх іграшками – це йому нічим не загрожує. А навіть навпаки – допомагає зберегти ваш бюджет».

Однак варто побоюватися речей, отриманих в дар від тих людей – з ким ви не в ладах, або чиї наміри викликають у вас сумніви.

«Якщо є ймовірність, що хтось міг навести на річ негатив через заздрість до вас або поганого ставлення – таких речей дитині краще не носити», – радить ясновидець.

http://ekstrasens.stb.ua/2016/03/11/mogut-li-navredit-rebenku-noshennye-veshhi/