Астропрогноз з 2 по 8 листопада від Хаяла Алєкпєрова

У таку холодну осінню погоду рятує тільки чашка гарячого чаю і… поради екстрасенса! Як не наламати дров цього тижня, і кому зі знаків Зодіаку доля подарує казку розповів Хаял Алекперов! Прислухаючись до порад екстрасенса, ви вбережете себе від випадкових неприємностей і збережете теплі стосунки з близькими!

БЛИЗНЮКИ
Якщо цього тижня у вас розпочнеться роман – насолоджуйтесь взаємною любов’ю, але не відкривайте партнеру абсолютно всі таємниці та плани. Залишитесь ви разом, чи вирішите припинити стосунки, стане відомо вже зовсім скоро, тому не варто поспішати!

КОЗЕРІГ
Козерогам зірки цього тижня радять запастись витримкою. У вашої коханої людини можуть виникнути невідкладні справи, що зіпсують ваші плани. Проте не поспішайте заперечувати! Можливо, і у вас звільниться час для справ, котрі ви постійно відкладали, і які саме тепер можна втілити у життя.

РАК
Цього тижня старання та наполеглива праця Раків нарешті буде нагороджена успіхом. Проте не варто розраховувати на легкій заробіток. Стосовно особистого життя, на самотніх представників цього знаку Зодіаку чекає підвищена увага протилежної статі. Від вас, Раки, знадобиться лише трохи відкритості та комунікабельності.

СКОРПІОН
У Скорпіонів можуть виникнути деякі перешкоди на шляху. Тому, можливо, заради успіху доведеться змінити звичну зону комфорту. В фінансовій сфері зірки радять не поспішати – імпульсивні рішення можуть призвести до втрат. В кінці тижня потрібно звернути увагу на стан здоров’я, аби попередити можливі проблеми з нервовою системою.

ВОДОЛІЙ
Для Водоліїв цей період сприятливий, аби втілити заплановані плани та ідеї. Саме зараз у вас вистачить для цього сил та часу. Не бійтеся змін, вас підтримають рідні та близькі. Єдине, що може стати перешкодою – ваш власний песимізм. Тому не забувайте, що віра в себе – це вже половина успіху!

РИБИ
Для Риб – це найкращий час, аби зустрітись з минулим коханням. Зірки подарують вам зустріч з тим, кого ви колись кохали. Зараз ви вже не скоїте тих помилок, що колись, і у вашого роману з’явиться шанс на щасливе продовження.

ОВЕН
Зараз вам може здатися, що ви живете в казці. Те, про що ви так довго мріяли, обов’язково здійсниться. І це лише початок. Зірки радять не злякати вдачу своїми сумнівами та недовірою. Приймайте подарунки долі з вдячністю.

ЛЕВ
Левам зірки пророкують вдачу в фінансових питаннях. Ви легко подолаєте складнощі, пов’язані з кредитами та боргами. Також в цей період Леви можуть з легкістю досягнути успіху в творчості. В кінці тижня можливі незаплановані подорожі, що подарують безліч позитивних емоцій та цікавих знайомств.

ДІВА
Тиждень буде сповнений зайвою нервовою напругою. Заплановані зустрічі можуть скасуватись або ж відбутись не так, як ви очікували. Зірки не радять вам знімати стрес, даючи волю емоціям чи поганим звичкам. Є ризик не лише зіпсувати стосунки з потрібними людьми, але й перспективи спільних справ. Краще проявити терпіння, користуйтесь даром переконання.

СТРІЛЕЦЬ
Стрільці матимуть змогу самовдосконалюватись і працювати над собою. В особистому житті намагайтесь уникати конфліктів. Проявіть більше терпіння стосовно своїх близьких. Адже сварки, які виникнуть цього тижня, можуть затягнутись надовго і не принесуть жодних результатів.

ТІЛЕЦЬ
Тільцям передбачені зустрічі і нові знайомства. Перед вами відкриються потрібні двері. Головне – не сидіти, склавши руки. Не втрачайте нагоди використати надані можливості. Кінець тижня – сприятливий час для експериментів із зовнішністю. Можете зайнятись оновленням гардеробу чи зміною зачіски.

ТЕРЕЗИ
Зірки пророкують Терезам запросити свого партнера туди, де ви любили відпочивати на початку ваших стосунків. Разом ви побуваєте в тих місцях, де ви познайомились. Відтворіть найромантичніші миті вашого кохання. Це покращить і освіжить стосунки. Самотнім представникам цього знаку варто частіше виходити на люди. Зараз не час сидіти вдома і сумувати – ви ризикуєте проґавити своє кохання!

 

Ссылка на источник: https://www.stb.ua/dobre/ua/2015/11/02/astroprognoz-so-2-po-8-noyabrya-ot-hayala-alekperova/