Астропрогноз з 21 по 27 грудня від Хаяла Алєкпєрова

Цей тиждень починається з 10-го місячного дня зростаючого Місяця, який знаходиться в сузір’ї Тельця. Це свідчить про те, що знаки зодіаку протягом усього тижня будуть перебувати під впливом позитивної енергетики, яка сприятиме здійсненню ваших бажань. Однак коли варто відійти від конфлікту, щоб уберегти своє здоров’я і стосунки з близькими розповів екстрасенс Хаял Алєкпєров!

ДІВА
Діви зустрінуть старих друзів, яких не бачили дуже давно. Що стосується робочих питань, то зараз вам не варто розраховувати на допомогу з боку колег. Навіть навпаки, поради сторонніх можуть вам нашкодити!

КОЗЕРІГ
Зірки радять Козерогові приділити увагу вже розпочатим справам. В іншому випадку ентузіазм та завзяття можуть зникнути вже на півдорозі. Наприкінці тижня вам слід звернути увагу на стан свого здоров’я. Можливі проблеми з системою травлення. Тому уникайте стресових ситуацій і не забувайте про правильне харчування.

БЛИЗНЮКИ
Ви зможете відволіктись від проблем і трохи перепочити. У сфері особистого життя на вас чекають нові знайомства та захоплення. А ось у сімейних Близнюків можуть виникнути труднощі з вихованням дітей. Щоб уникнути конфліктів та образ, намагайтесь ставитися з розумінням до дитячих витівок.

РАК
Представники цього знаку потребуватимуть змін. І головним чином це стосується їх домівки. Але починати ремонт зірки все ж не рекомендують. Намагайтесь обмежитися прибиранням або перестановкою меблів.

СТРІЛЕЦЬ
Стрільцю зірки рекомендують бути обережними у побутових питаннях – є ймовірність отримати травму. У професійній сфері ви можете відчути втому, і навіть апатію. Причина проста – вам просто потрібно відпочити: візьміть відпустку або вихідний. Або ж приділіть трохи часу улюбленим заняттям!

СКОРПІОН
Скорпіону зірки радять більше уваги приділити спілкуванню зі своїми рідними. Можливо, близьким знадобиться ваша фінансова допомога або просто порада. Щоб захистити себе від конфліктів і інших негараздів на роботі , намагайтесь не розповідати всім про свої плани, та тим більше не хваліться успіхами перед колегами.

РИБИ
Риби цього тижня можуть зустріти критику на свою адресу. Але зірки радять не засмучуватись, а сприйняти її як додатковий стимул для самовдосконалення. У фінансових питаннях вам зараз не варто приймати поспішних рішень.

ТЕЛЕЦЬ
Розташування небесних тіл надасть Тельцям рідкісний шанс виправити неприємну ситуацію. Новий погляд допоможе налагодити стосунки з близькими, вирішити колишні конфлікти. Наприкінці тижня на вас очікують приємні знахідки. Не виключено, що впаде у око річ, яку ви давно шукайте.

ВОДОЛІЙ
Водолію цього тижня доведеться не раз відстоювати свою точку зору, як керівництву, так і вдома. Але не варто давати волю почуттям. Пам’ятайте, що ввічливість та впевнений, спокійний тон бесіди допоможуть вам бути більш переконливим.

ЛЕВ
Леву цього тижня потрібно бути обережними у спілкуванні з колегами. Конфлікти та образи зараз абсолютно ні до чого, тому будьте стриманішими в словах. Також не варто брати участь в плітках та обговореннях – можна опинитися крайнім.

ТЕРЕЗИ
Терези в цей період зможуть нарешті відчути упевненість в собі, якої їм так бракувало. Це позитивно відзначиться у різних сферах вашого життя, особливо в особистих стосунках. У питаннях кар’єри вам доведеться вирішувати абсолютно нові завдання, що потребують максимум старанності та відповідальності.

ОВЕН
Овнові варто відволіктися від турбот, пов’язаних з роботою. Зірки радять вам приділити більше часу своїм власним бажанням. Наприклад – своєму хобі . Читання улюбленої книги перед сном, або година тренувань у спортзалі поверне вам душевну рівновагу та підніме настрій.

 

Ссылка на источник: https://www.stb.ua/dobre/ua/2015/12/21/astroprognoz-s-21-po-27-dekabrya-ot-hayala-alekperova/