Астропрогноз з 9 по 15 листопада від Хаяла Алєкпєрова

Кожен знак Зодіаку має свої слабкі сторони, які заважають йому досягнути успіху. Саме тому екстрасенс Хаял Алєкпєров розповів, кому треба бути обачнішим, а на кого чекає несподівана зустріч цього тижня! Прислухаючись до порад наших експертів, ви досягнете успіху, адже заздалегідь знатимете, чого чекати від долі!

ОВЕН
Тиждень буде вдалим для будь-яких починань. Не бійтеся ризикувати і братись за незвичні справи – ви відкриєте в собі нові таланти і помітно підвищите самооцінку. До вирішення фінансових питань зірки радять поставитися з максимальною відповідальністю. Питайте поради у фахівців і близьких людей!

ТЕЛЕЦЬ
Якщо у вас стався розлад в стосунках з коханою людиною, зараз найкращий час, аби помиритись. Самотнім представникам цього знаку зірки обіцяють нові знайомства. Будьте активними, частіше виходьте у світ. Наприкінці тижня особливу увагу приділіть своєму здоров’ю – можливі проблеми з травною системою. Так що гастрономічні експерименти і суворі дієти краще відкласти на потім!

БЛИЗНЮКИ
Цього тижня Близнюки можуть значно просунутися в досягненні кар’єрних цілей. Оточуючі оцінять вашу впевненість у собі, чесність і самоповагу як ознаки справжнього професіонала, здатного впоратися з будь-яким завданням. Сімейним представникам цього знаку варто більше часу приділяти близьким, і особливо дітям – можливі конфлікти і непорозуміння.

РАК
Раки мріють змінити їх звичайний стиль життя. Однак не поспішайте з кардинальними рішеннями, на зразок зміни роботи або місця проживання. Почніть з малого – можна зайнятися новим видом спорту, завести домашнього улюбленця чи просто помандрувати.

ЛЕВ
Зірки радять вам уважніше стежити за своїми фінансами, тому що ви можете витратити занадто багато. У сфері особистих стосунків намагайтеся стримувати критику. Ваша категорична позиція може стати причиною серйозних конфліктів.

ДІВА
Діви можуть подумати, що вони йшли зовсім не до тієї мети, і всі зусилля й витрачений час були марними. Але зараз вдалий час, щоб трохи обміркувати ситуацію і скоригувати свій план дій. У будь-якому випадку, ваша опора – сім’я і близькі, вони завжди будуть на вашому боці.

ТЕРЕЗИ
Зараз саме час, аби попросити підвищення зарплати або оплатити великий борг. Найближчим часом у вас можуть з’явитися кошти на додаткове навчання або подорож. Але ви занадто щедрі стосовно грошей і матеріальних цінностей, тому будьте обережні!

СКОРПІОН
Вас можуть ошукати! Будьте обережні, спілкуючись із колегами. Не відкривайте свої козирі занадто швидко. Вони можуть скористатися вашим потенціалом для досягнення власних цілей: підвищення або збільшення зарплатні, а ви лишитесь позаду.

СТРІЛЕЦЬ
Зверніть увагу на своє здоров’я! Якщо ви зараз захворієте, то ризикуєте провести в ліжку занадто багато часу. Дотримуйтеся здорового способу життя – i вам нема чого боятись. Наприкінці тижня намагайтесь більше часу приділяти сім’ї. Близькі проситимуть вашої уваги. І спільна вечеря в теплій атмосфері буде зовсім не зайвою.

КОЗЕРІГ
Козероги, зараз не час сперечатися з керівництвом і колегами. Конфлікти вам ні до чого. А свою точку зору краще довести продуктивною роботою і гарними показниками. В особистій сфері будьте відкритими з партнером. Не бійтеся зайвий раз нагадати про свої почуття подарунком, дзвінком або теплим побажанням.

ВОДОЛІЙ
У вас з’явиться час, щоб зайнятися своїми інтересами або домашніми справами. Цей час дуже вдало підходить для самовдосконалення. Не відмовляйтесь від можливості зайнятися вивченням іноземних мов або придбайте абонемент у фітнес-клуб. Зірки обіцяють вам успіх в цих починаннях.

РИБИ
Рибам може здатися, що для здійснення всіх завдань катастрофічно не вистачає часу. Та оскільки розширити добу неможливо, спробуйте організувати свій час. Розгляньте свої пріоритети і в першу чергу займайтесь важливими справами. Невдовзі самі здивуєтеся, скільки всього ви встигли. А найголовніше, ви нарешті знайдете можливість побути поряд зі своїми близькими.

 

Ссылка на источник: https://www.stb.ua/dobre/ua/2015/11/09/astroprognoz-s-9-po-15-noyabrya-ot-hayala-alekperova/