Що заважає вам у досягненні мети? Гороскоп від Хаяла Алекперова

Ніяк не можете налаштуватись на генеральне прибирання або почати робити зарядку вранці? Наш екстрасенс Хаял Алекперов знає, які саме риси характеру заважають кожному знаку зодіаку у досягненні своєї мети і впевнений, що подолати їх можливо саме цього тижня!

РИБИ
Рибам, які так обожнюють пливти за течією, цього тижня все ж варто зайняти активну позицію, як на роботі, так і в особистому житті. Не бійтеся робити перший крок та сміливо рухайтесь вперед. Ваші починання будуть успішними. А ось зі здоров’ям у Риб можливі проблеми. Зірки радять їм уникати стресових ситуацій.

ВОДОЛІЙ
Тиждень принесе вам чимало позитивних змін. І здебільшого вони торкнуться особистої сфери. У самотніх представників знаку з’явиться шанс зустріти своє кохання. Однак замкнутість у спілкуванні, що притаманна Водоліям, може стати перешкодою на шляху до щастя в особистому житті. Тому зірки радять вам бути більш відкритими.

КОЗЕРІГ
Для Козерогів цей період – час творчого прориву. Креативний підхід та гнучкість мислення дозволить вам досягнути гарних результатів у трудових питаннях, завдяки чому ваше фінансове становище теж помітно покращиться. Якщо вам пропонують спробувати свої сили в нових напрямках – не бійтесь. Використовуйте подарований вам шанс, аби проявити себе.

СТРІЛЕЦЬ
Цей тиждень буде сприятливим для кар’єри Стрільців. Зараз на них одночасно може звалитися безліч справ. Але така ситуація вас не має лякати, адже вона навпаки підштовхне до нових звершень і ви чудово впораєтеся з усіма завданнями.

СКОРПІОН
У цей період на Скорпіонів чекають приємні зустрічі зі старими друзями. У вас з’явиться можливість трохи відпочити душею та повеселитися. Однак до кінця тижня не варто поспішати з прийняттям важливих рішень, що стосуються фінансових питань. Поквап та метушня можуть збити вас з пантелику і стати причиною грошових втрат.

ТЕРЕЗИ
Цього тижня зірки зажадають від Терезів вміння швидко приймати рішення, що може поставити вас у достатньо скрутне становище. Адже вам властиво довго аналізувати ситуацію, що склалася, перш ніж прийти до будь-якого висновку. Але пам’ятайте, що іноді саме спонтанні рішення бувають вірними. Зараз саме той випадок!

ДІВА
Ваша раціональність в цей період може стати головною перешкодою на шляху до успіху. Адже, щоб досягти бажаних висот, Дівам доведеться ризикнути. Логіка та тверезий розрахунок, безперечно, допоможуть уникнути багатьох помилок. Але всі ми знаємо, що фортуна непередбачувана і часто посміхається мрійникам та оптимістам.

ЛЕВ
Притаманна Левам завзятість допоможе їм домогтись бажаного. І той Лев, який зможе проявити себе належним чином, обов’язково підкорить намічені вершини. У питаннях фінансових не варто довіряти представникам повітряних знаків. Є висока ймовірність того, що представники знаку Терези, Водолій або Близнюки не виправдають ваших сподівань.

РАК
Ви вмієте прекрасно зберігати таємниці та цілком імовірно, що дуже скоро вам довірять якусь важливу інформацію. Це може стати кроком на шляху до підвищення або, як мінімум, ви заручитесь довірою потрібних вам людей.

БЛИЗНЮКИ
Цього тижня приділіть увагу вирішенню побутових та сімейних питань. Спробуйте відверто поговорити з рідними, або взяти хоча б мінімальну участь у домашніх справах. Вашу зайнятість та відстороненість близькі можуть сприйняти як байдужість, що спричинить образи та непорозуміння.

ТЕЛЕЦЬ
Тельці можуть зустрітись із проблемами, з якими вони вже мали справу у минулому. Щоб двічі не наступати на одні й ті ж самі «граблі», постарайтеся застосувати колишній досвід у їх вирішенні. Також зірки подарують вам можливість спробувати себе в несподіваних ролях. Можливо, представники цього знаку візьмуться за новий проект, змінять своє хобі, або навіть місце проживання.

ОВЕН
Розташування небесних тіл сприятиме дратівливості Овнів. Це може стати причиною сварок та конфліктів у стосунках з близькими людьми. Щоб уникнути подібних розбіжностей, вам слід бути стриманішими у висловлюваннях. Намагайтесь спрямувати свою енергію у корисні справи. Тим більше, що зірки обіцяють Вам чималі успіхи в кар’єрі!

 

Ссылка на источник: https://www.stb.ua/dobre/ua/2015/12/14/chto-meshaet-vam-v-dostizhenii-tselej-goroskop-ot-hayala-alekperova/