Весняний гороскоп від Хаяла Алекперова

«Весна 2021 року обіцяє нам чимало нових перспектив та позитивних змін у житті»  — стверджує один із найсильніших екстрасенсів країни, двічі переможець проекту «Битва екстрасенсів» а також постійний експерт програми «Слідство ведуть екстрасенси» на телеканалі СТБ, Хаял Алекперов.   За словами ясновидця та астролога, багато хто зможе досягти тих цілей, яких прагнув тривалий час. Головне при цьому — бути якомога активнішими та наполегливішими.  А детальніше про те, що приготувала прийдешня весна кожному знаку зодіаку, ви можете дізнатися далі.

Овен 21.03-20.04

Початок весни для представників цього знаку — гарний час, аби покращити свій рівень доходів. Зірки обіцяють вам чимало вдалих шансів для додаткового заробітку. Головне — не відкладати на завтра ті справи, з якими ви можете розібратися вже сьогодні. Що стосується любовної сфери, то тут для самотніх Овнів сприятливим періодом стане кінець квітня- початок травня. Зірки приготували вам романтичні зустрічі.

Телець 21.04-21.05

З настанням весни більшість Тельців задумається про кардинальні зміни у житті. Представникам знаку може здаватися, що вони знаходяться не і тому місці і не в той час. А також виникне ідея обрати для себе зовсім нову сферу діяльності. Проте зірки радять не поспішати з такими сміливими рішеннями. Особливо — на початку весни. Скоріш за все вами керує втома від рутини. І найкращий спосіб її позбутися — спонтанний відпочинок з близькими людьми.

Близнюки 22.05-21.06

Весна 2021 року обіцяє Близнюкам нові можливості в кар’єрі. Ймовірно, представники знаку зможуть взятися за той проект, якого давно прагнули. В квітні зірки радять бути обережнішими і не розкривати своїх секретів тим людям, у яких ви не впевнені. Інакше — можете стати об’єктом пліток. Наприкінці весни Близнюкам варто дбайливіше ставитися до свого здоров’я. Адже можливі загострення хронічних захворювань.

Рак 22.06-22.07

Початок весни обіцяє сімейним Ракам досить гармонійний період. А тому варто використати цей час, аби владнати давні сварки та суперечки з коханою людиною. Також, березень та квітень подарує чимало вдалих моментів, аби обговорити ті питання, в яких ви з близькими ніяк не могли дійти спільної думки. Ви зможете якнайкраще донести свою точку зору рідним. Наприкінці весни зірки радять обійтись без спонтанних покупок. Можливі непередбачені трати.

Лев 23.07-23.08

Весна обіцяє Левам чимало нових перспектив в плані кар’єри. Те, що раніше здавалося їм нездійсненною мрією, зараз стане ціллю, до якої залишиться кілька кроків. Головне при цьому — не відступати, не здаватися і триматися подалі від тих людей, які намагаються нав’язати вам песимістичні думки та невпевненість у собі. В квітні самотнім Левам варто бути обережнішими з новими знайомствами. Адже є всі шанси, що романтична зустріч принесе Левам серйозне розчарування. А тому не поспішайте розкривати своє серце, наче книгу.

Діва 24.08-23.09

Вперті та цілеспрямовані Діви навесні можуть стати улюбленцями долі. Перед вами будуть відчинятися потрібні двері, а на шляху зустрінуться потрібні люди. Квітень обіцяє представникам знаку чимало вдалих починань, завдяки яким Діви зможуть вийти на новий рівень доходів. Єдина умова — частіше казати «ні» тим, хто намагаються досягти успіху за ваш кошт, сприймаючи вашу допомогу як належне. Наприкінці весни зірки радять бути більш вибірковими в плані харчування — можливі проблеми з роботою шлунково-кишкового тракту.

Терези 24.09-23.10

Зірки радять Терезам бути сміливішими. Ваша тяга до постійних роздумів та сумнівів   може стати причиною розчарувань: ви ризикуєте згаяти гарну нагоду, аби покращити свій фінансовий стан. На початку квітня зірки обіцяють самотнім Терезам перспективні знайомства. У вас є всі шанси зустріти свою долю. Кінець травня — вдалий час, аби взятися за свої шкідливі звички. Трохи наполегливості, і ви з легкістю зможете позбутися цього баласту.

Скорпіон 24.10-22.11

Впевненість у собі для Скорпіонів — запорука успіху. Лише від вас залежить, наскільки сміливу мету ви перед собою поставите, і наскільки рішуче будете досягати бажаного. Зірки — на вашому боці. А тому все складатиметься якнайкраще. Головне — вірити у свої сили. Наприкінці весни у сімейних представників знаку можливі суперечки з коханими людьми. І тут варто бути більш терплячими. Скоріш за все причиною сварки стане ваша категоричність та нестриманість.

Стрілець 23.11-21.12

Весна для Стрільців — час активних дій. Представники знаку можуть досягти бажаного за досить короткий час. Головне — проявити наполегливість та працьовитість. Зараз не варто сидіти на місці, інакше ризикуєте згаяти не одну вдалу можливість. Кінець весни — вдалий час для подорожей з коханими людьми. Яскраві емоції та позитивні враження вам гарантовані. Для одиноких Стрільців вдалим буде травень. Романтичні побачення та приємні зустрічі не змусять себе чекати.

Козеріг 22.12-20.01

На початку весни Козерогам варто звернути особливу увагу на своє самопочуття. Є значна ймовірність загострення хронічних захворювань. А все тому, що заради кар’єри представники знаку можуть нехтувати своїм здоров’ям. Аби уникнути подібних ситуацій, зірки радять Козерогам частіше балувати себе відпочинком і вести здоровий спосіб життя. У сфері особистих відносин у самотніх Козерогів навесні можливе затишшя. Проте не варто засмучуватися. Спробуйте використати цей час, аби розібратися в собі і в своїх почуттях.

Водолій 21.01-18.02

Водоліям навесні варто переглянути своє ставлення до фінансів. В березні-квітні є велика ймовірність непередбачених витрат і невдалих капіталовкладень. А тому зірки радять  представникам сузір’я уникати спонтанних покупок і ризикованих інвестицій. А головне — братися за фінансові справи тільки з перевіреним людьми. Зате в професійній сфері  весна обіцяє Водоліям успіх! Представники цього знаку зможуть відкрити в собі абсолютно нові талант, змінивши  своє життя на краще! А тому не бійтеся братися за щось нове!

Риби 19.02-20.03

Навесні Рибам не варто розраховувати, що успіх звалиться з небес просто їм на голову. Досягти бажаного представники знаку зможуть лише завдяки своїй праці. Тож варто бути активнішими і сміливо братися за нові починання. Зірки радять не боятися заявити про себе — саме від вашої наполегливості і амбітності залежить те, чи зможете ви змінити своє життя на краще. У квітні-травні можливі приємні несподіванки, пов’язані з особистою сферою стосунків. Цілком можливо, що кохана людина порадує вас приємним сюрпризом.

Джерело: Глянцевий журнал «STATUS»/березень 2021